To naturalne, że zakłady sportowe budzą coraz większe zainteresowanie w czasach, kiedy nadal jesteśmy zmuszani do siedzenia w naszych domach, a nic innego i bardziej interesującego jak meczyki online w najbliższych miesiącach raczej się nie wydarzy. Jak więc zacząć bawić się z zakładami sportowymi? Zaraz się o tym dowiecie!

Zakłady sportowe – kompendium gracza

Poświęć swój bonus dla doświadczenia

Większość nowych graczy, z racji tego że zakłady sportowe ciężko jest przewidzieć, po prostu zmarnowała bonus bukmacherski na pierwszy zakład. No ale trudno, bo w końcu zapewne chcesz się nauczyć grać zamiast przegrywać, czyż nie? Dlatego też, przede wszystkim musisz uważnie kontrolować wydatki na grę, nawet te pierwsze zakłady. Doświadczeni gracze wiedzą, że jeśli nie planujesz szybko stracić wszystkich swoich środków, strategia na obstawianie dużej kasy zdecydowanie nie jest dla Ciebie. Profesjonalni gracze również będą grać ostrożnie, przeznaczając średnio kilka procent swojego miesięcznego budżetu na grę. Jest to ważne, ponieważ nigdy nie należy zapominać, że zakłady sportowe to biznes wart naprawdę sporo ale to właśnie bukmacherzy ,,czeszą hajs” na graczach – a nie na odwrót. Dlatego wygrywanie pieniędzy w zakładach sportowych nie jest łatwe, ponieważ każdy operator chce, aby gracze tracili pieniądze i po prostu zostawili je w kieszeni buka.Co zrozumiałe, zakłady sportowe są źródłem wielu emocji i potencjalnym sposobem na generowanie przychodów, zwłaszcza dla samego bukmachera. Przecież każdy, kto słyszy, że u bukmachera można dużo wygrać, odczuwa chęć zysku. Jednak nigdy nie kieruj się perspektywą wygrania dużych pieniędzy, ponieważ może to być bardzo katastrofalne – w końcu niewiele osób wygrywa z rzędu, nie mówiąc już o wygranej u bukmachera i często musisz ciężko pracować. Dlatego myśl o zakładach piłkarskich jako o przyjemności, a nie jako o okazji do zarobienia dużych pieniędzy – w przeciwnym razie po prostu jeździsz piłką nożną.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

To zabawa – a nie sposób na zarobienie kupy pieniędzy

Wielu graczy również zapomina, że gra u bukmachera to również świetny sposób na rozrywkę, ale nigdy nie należy go traktować jako potencjalnego stałego dochodu – ponieważ wtedy bardzo łatwo możesz się na tym przejechać, i stracić bardzo wiele. W końcu nie bez powodu istnieje tyle kampanii, które ostrzegają, że od zakładów bukmacherskich można się uzależnić. Dlatego też pamiętaj o tym, żeby uważnie wydawać swoje pieniądze, no i przede wszystkim się bawić, a nie robić z siebie biedaka obstawiając już n-ty typ, bo ,,zaraz na pewno wygram!”

Skorzystaj z pomocy graczy na forach bukmacherskich

Fora bukmacherskie to świetny sposób na to, aby zasięgnąć języka odnośnie zakładów na sport, z tego powodu iż gracze wtedy mogą się ze sobą komunikować, co przede wszystkim sprawia, że łatwiej jest dzielić się wiedzą na temat tychże zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego warto jest korzystać z pomocy for bukmacherskich?
Następny artykułPoradnik bukmacherski – czyli jak obstawiać zakłady online?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.