Ludzie zakładali się, zakładają się, i będą się zakładać. Nie mamy na to wpływu, ale czasem po prostu na co te zakłady są oferowane, przekracza ludzkie pojęcie. No ale równie dobrze możemy się założyć o to, czy świat ulegnie zagładzie, czy nowy papież będzie posiadał ciemniejszą karnację, czy też która partia wygra następne wybory rządowe

Przykład? Hillary vs Trump

Niemalże trzy lata temu Donald Trump objął urząd jako 45 prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki. Boże, jakie to były piękne czasy. Niektórzy (tak, my też) wysiadywali do czwartej nad ranem, aby tylko ujrzeć wyniki wyścigu o fotel 45 prezydenta Stanów Zjednoczonych. Śmiechów na forach było co niemiara, ponieważ tak naprawdę, spora część użytkowników internetu, umówiła się aby zagłosować właśnie na Trumpa. Oczywiście oboje kandydaci byli dość nietrafni, ale jak już wybierać zło, to przynajmniej to śmieszne.

No i wybór padł na Donalda Trumpa. Oczywiście stare media, opłacane przez takie osobowości jak George Soros, trąbiły że Hillary Clinton na pewno wygra. No ale kiedy internetowy wskaźnik przechylał się na stronę Trumpa, to większość osób sympatyzujących z Clinton po prostu się popłakała. O mamo, dajcie nam chwilę. No dobrze, ale znowu odlecieliśmy od tematu, co mają do tego tutaj zakłady bukmacherskie? Otóż wystarczy powiedzieć, że zakłady specjalne na to, kto wygra osiągały astronomiczne kwoty. Bardzo wiele osób założyło się o to, że wygra Clinton, ale z racji tego że internet powiedział ,,nie” sporo ludzi straciło pieniądze na rzecz firm bukmacherskich.

Kolejny przykład – wybory papieskie

Oprócz tego, można powiedzieć że bardzo popularnym i globalnym z resztą wydarzeniem jest wybór nowego papieża. Oczywiście takiej okazji firmy bukmacherskie również nie zamierzały przepuścić, przy wyborze papieża Franciszka również można było wygrać ogromne sumy, oczywiście jeśli wytypowaliśmy akurat jego. A czym kierować się przy wyborze bukmachera? Na to pytanie odpowiemy wam jednak w innym poradniku. Wróćmy jednak do tematu przewodniego.

Gra o tron – czyli jak coś jest dla wszystkich – to jest to do niczego.

Tytuł powinien chyba mówić, jaką mamy opinię o tym ,,serialu”, lecz wróćmy na właściwy tor rozmowy, ta seria (nie tylko książkowa) filmów? seriali? Nieważne, chodzi o to, że obstawianie tego, kto w końcu zdobędzie ,,żelazny tron” osiągało astronomiczne kwoty i wielu bukmacherów oferowało zakłady specjalne właśnie na ten cel.

Bitcoin – czyli sprawca krachu rynku kart graficznych

Tak… dochodzimy tutaj do jeszcze bardziej niewyobrażalnych sytuacji, gdzie bukmacherzy oferowali zakłady specjalne, że na przykład bitcoin do 2021 zostanie niekwestionowanym numerem jeden wśród kryptowalut. Jak możecie wywnioskować, również nie jesteśmy fanami bitcoinów, z racji tego że w 2016 roku spowodował, że ,,kryptominerzy” wykupili dosłownie wszystkie karty graficzne, jakie były tylko dostępne do rynku, przez co osiągnęły one kwoty czterokrotnie wyższe od poprzedniej wartości, i dopiero w tym roku dostawy kart graficznych sprawiły, że ich ceny mniej więcej się unormowały.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFora bukmacherskie – czyli internetowa dżungla?
Następny artykułZakłady bukmacherskie w Polsce – krótki poradnik dla początkujących graczy
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.