Zakłady bukmacherskie, szczególnie te dostępne online to bez wątpienia znakomita rozrywka dostarczająca dreszczyku emocji związanych z ostawianiem zdarzeń sportowych, zwłaszcza jeśli mówimy o nieco wyższych stawkach niż minimalne. Czy jednak to co dla wielu jest zabawą i szansą na zrelaksowanie po ciężkim dniu może przerodzić się w metodę na regularny zarobek?

zakłady bukmacherskie
Czy zakłady bukmacherskie w internecie to dobry sposób na zarobek?

Czy na zakładach bukmacherskich można się dorobić?

Wiele w tym względzie zależy od doświadczenia samego gracza oraz jego sposobu gry. W zakładach bukmacherskich preferowane są bowiem szczególne cechy charakteru takie jak spokój, opanowanie, umiejętność trzeźwej oceny sytuacji, odporność na stres, czy umiejętność wycofania się w odpowiednim momencie.

Dlaczego to takie istotne? Ryzykując pieniądze łatwo bowiem ulec emocjom, w przypadku wygranej może pojawić się chęć wygrania więcej, z kolei w przypadku przegranej – chęć odegrania się. Mamy wtedy do czynienia z tak zwanym błędnym kołem – niezależnie od wyniku gracz podtrzymuje trwającą sesję co przeważnie kończy się definitywną porażką (wyzerowaniem stanu konta). Utrzymanie emocji na wodzy i umiejętność powiedzenia sobie „pas” w odpowiednim momencie to klucze do sukcesu i regularnego zarobku w zakładach bukmacherskich.

bonus za darmo w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto już na wstępie wyznaczyć sobie zasady, których będziemy się trzymać niezależnie od rozwoju zdarzeń – można tutaj założyć sobie dzienny limit ilości granych spotkań, czy również limity wygranych/przegranych po osiągnięciu, których zakończymy trwającą sesję.

Zakłady bukmacherskie nie dla wszystkich

W internecie, szczególnie na forach zrzeszających miłośników obstawiania znaleźć można mnóstwo screenów graczy chwalących się pojedynczymi kuponami. Jednak żaden z nich nie monitoruje swoich postępów w dłuższej perspektywie czasowej. Jaki z tego wniosek? Nie sztuką jest wygrać raz, nawet gdy mowa o dużych kwotach – to może udać się każdemu, nawet kompletnemu amatorowi.

Sztuką jest odnosić sukces w długim czasie, być na przysłowiowym plusie po tygodniu, miesiącu, roku gry. Wielu graczy niestety o tym zapomina i nawet w momencie odnotowania wysokiej wygranej – nie potrafią w dłuższej perspektywie jej utrzymać – koniec końców – oddając ją z powrotem bukmacherowi. Nastawienie łatwo przyszło – łatwo poszło jest charakterystyczne dla amatorów. Zawodowiec z kolei potrafi przezwyciężyć swoje emocje i niczym wytrwały bokser – punktuje bukmachera powoli acz regularne odnosząc przy tym stały, systematyczny zysk.

Odpowiedzmy więc sobie na pytanie do której grupy graczy chcemy się zaliczać – jednostrzałowców, którzy nawet po wysokiej wygranej prędzej czy później i tak wszystko tracą, czy może długodystansowców, którzy nawet w przypadku pojedynczych niepowodzeń potrafią zachować zimną krew by na koniec wyjść na plus? Odpowiedź powinna być oczywista.

Poprzedni artykułSystem bezpiecznego podwajania
Następny artykułIle meczów grać na kuponie?
Ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce. Darmowe bonusy bukmacherskie i promocje bez depozytów. Opinie o najlepszych bukmacherach internetowych w Polsce. Zakłady bukmacherskie legalnie.