Na temat systemu bezpiecznego podwajania są różne opinie. Niektórzy chwalą sobie tę metodę gry i chętnie stosują ją w swoim w przypadku. Są jednak gracze, którzy omijają ten system szerokim łukiem – dlaczego? Przeczytajcie dokładnie poniższy opis, a poznacie wszystkie najbardziej istotne plusy i minusy.

porady bukmacherskie
Jak skutecznie obstawiać w zakładach bukmacherskich?

Ile jest poziomów gry?

System bezpiecznego podwajania ma kilka innych nazw. Niektórzy stosują wymiennie takie określenia, jak System 15, czy po prostu „Piętnastka”. Liczba 15 nie jest tutaj przypadkowa – jest ogólnie związana z ilością poziomów gry. To oznacza, że mamy tutaj 15 etapów. Wobec tego, tak trzeba dopasować kapitał, aby nie brakowało wam gotówki w końcowych częściach tego systemu bezpiecznego podwajania. Wiele osób popełnia tutaj sporo błędów… Bagatelizują ten czynnik, na początku grają za zbyt dużo, a potem na ich koncie (w przypadku przegranych) gotówka kończy się relatywnie szybko. Do tego nie można zatem dopuścić – gra powinna być rozpoczęta od poziomu 2 PLN.

Istotną informacją jest to, że w tym systemie należy grać kupony za wygrane pieniądze z poprzednich, ale pewna część gotówki powinna być również systematycznie odkładana na nasze konto u legalnego bukmachera. Na każdym etapie może zdarzyć się przegrana, ponieważ będziemy mieli zapas z wcześniejszego poziomu (powinno się odkładać połowę wygranej stawki). Trzeba tutaj pamiętać o kilku zasadach. Jeśli wygracie dwukrotnie z rzędu, to wtedy idziecie o jedną stawkę wyżej. Druga stawka to dwukrotność 2 PLN, czyli 4 PLN itd.

bonus sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co dzieje się, kiedy pierwszy kupon okazał się wygrany, a drugi przegrany? W takiej sytuacji należy pozostać na obecnej stawce. Jeśli z kolei przegracie dwukrotnie z rzędu, to musicie cofnąć się o jeden poziom (lub grać dalej za 2 PLN, gdy taka sytuacja nastąpiła już na samym początku).

Jaki jest minimalny kurs?

System bezpiecznego podwajania tak naprawdę ma sens tylko wtedy, kiedy będziecie grać kursy o minimalnej wartości 2.00. Najlepiej, aby były one jeszcze nieco wyższe. Jeśli będą natomiast niższe niż 2.00, to gra nie będzie miała większej rentowności. To dobra metoda gry dla osób, które do tej pory grały wyłącznie takie zakłady i miały dobrą skuteczność. Jeśli na takich kursach lub wyższych sporo natomiast przegrywaliście, to raczej trzeba zastanowić się nad czymś innym. System bezpiecznego podwajania może przynosić zyski, lecz tutaj trzeba grać naprawdę efektywnie.

Wymagana jest wysoka skuteczność

System 15 czasami jest stosowany przez profesjonalistów, którzy mają bardzo wysoką skuteczność. Musi ona wynosić ponad 66%. Jeśli oczywiście wasze kursy będą wyższe, to wtedy skuteczność może nieco spać, a wy i tak wyjdziecie na swoje. Dla osób początkujących ten parametr i tak jest jednak na bardzo wysokim pułapie. Na pewno plusem tego systemu jest natomiast to, że stawki nie rosną zbyt szybko.

Jeśli ktoś trafi sporo kuponów na początkowych etapach gry, to dodatkowo może liczyć na zapas pieniędzy z odkładanych wygranych. Należy zatem zastanowić się, czy będziecie w stanie osiągać dobrą skuteczność – od tego zależy rentowność systemu bezpiecznego podwajania.

Poprzedni artykułDlaczego nie warto grać kursów poniżej 1.40?
Następny artykułZakłady bukmacherskie – metoda na dodatkowy zarobek?
Ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce. Darmowe bonusy bukmacherskie i promocje bez depozytów. Opinie o najlepszych bukmacherach internetowych w Polsce. Zakłady bukmacherskie legalnie.