Stawiać czy nie stawiać – jak wyczuć dobrą okazję na postawienie zakładu?

To często pojawiające się pytanie. Nierzadko masz takie właśnie wątpliwości? Wpadło Ci w oko konkretne wydarzenie? Potrzebujesz poradnika bukmacherskiego? Zastanawiasz się jednak cały czas, czy warto rzeczywiście postawić na takie wydarzenie pieniądze?

Rzetelna analiza to klucz do sukcesu

Nie wolno zostawiać niczego przypadkowi. Jeśli chcesz regularnie wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich, to tak należy do tego właśnie podchodzić. Przede wszystkim każde zagrane przez Ciebie wydarzenie powinno być bardzo dokładnie przeanalizowane. Z tego względu rekomenduje się typowanie singli. Ewentualnie możesz pokusić się o postawienie dubla (dwa wydarzenia). Dlaczego to będzie dobry wybór? Z jednej strony im mniej wydarzeń, tym automatycznie masz większe szanse na to, by wygrywać (regularnie) pieniądze w zakładach bukmacherskich. Matematyka nie kłamie. Z drugiej strony, jeśli będziesz grał single albo duble, to masz więcej czasu, by wszystko dokładnie przeanalizować. Od tego powinno zależeć potem to, czy będziesz grał konkretne kupony czy jednak nie. Nie możesz liczyć na szczęście. Oczywiście, fart zawsze się przydaje. Tak naprawdę nie tylko tutaj, ale generalnie w każdej dziedzinie życia. W głównej mierze musisz się jednak skupić na tym, by wszystko było dokładnie przeanalizowane. Jak sprawdzisz najważniejsze informacje (oraz te, które pozornie nie wydają się być tak bardzo istotne), to będzie Ci łatwiej o podjęcie decyzji.

29 pln bez depozytu za darmo w sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wszystko powinno odbywać się zgodnie z planem

Każda osoba, poważnie pochodząca do tematu zakładów bukmacherskich, powinna mieć plan na grę. Bez tego trudno jest bowiem o systematyczne wygrane w tej dziedzinie. Co obejmuje taki gameplan? Na pewno chodzi o to, by określić swoje stawki, kursy, liczbę granych typów na kuponie itd. Wszystko powinno być ze sobą właściwie połączone. Tak, by systematycznie wychodzić na swoje. Jak typują zawodowcy? Przeważnie są to single (za około 4-5% posiadanego kapitału; osoby początkujące powinny obstawiać za dwa razy mniej) itd. Jeśli masz już plan, to konsekwentnie go realizuj. Nie zmieniaj swojej strategii z minuty na minutę. Ustaliłeś sobie wcześniej, że grasz w tygodniu tylko dwa kupony? Zauważyłeś jednak, według Ciebie, fajny zakład? Naszym zdaniem, warto go sobie i tak odpuścić. Jeśli masz jakieś założenia, to warto się ich trzymać. Nie rób od tego odstępstw, ponieważ dzięki temu wszystko będzie znacznie łatwiejsze do kontrolowania. Warto zauważyć, że granie według konkretnego planu, nieuleganie rozmaitym pokusom itd. to dobry znak. Dzięki temu na pewno nie będziesz nigdy uzależniony od hazardu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kiedy warto sobie odpuścić?

Czasami są momenty, kiedy lepiej nie obstawiać kuponu w firmie bukmacherskiej online albo punkcie stacjonarnym. Kiedy tak się jednak dzieje? Masz obecnie kłopoty w życiu prywatnym? A może zawodowym? Przez to nie możesz do końca skoncentrować się na analizowaniu oferty? Lepiej zatem przeczekać ten trudny okres. Wróć do obstawiania wtedy, kiedy będziesz miał „czystą” głowę. Nie powinno się też obstawiać, gdy jesteśmy chorzy, bardzo zmęczeni lub niedawno spożywaliśmy napoje procentowe itd.

Poprzedni artykułWielki finał Euro2020
Następny artykułFortuna – jak zacząć grę?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.