PZBuk to bukmacher, który powstał w Polsce w 2018 roku – otrzymał on wówczas specjalną licencję, dzięki której może on świadczyć swoje usługi w sposób całkowicie legalny oraz obsługiwać zakłady wzajemne swoim użytkownikom. Firmą PZBuk zarządza w Polsce konsorcjum Cherry Online Polska sp. z o.o., które ma swoją siedzibę w Warszawie. W poniższym artykule przedstawiamy informacje na temat tego bukmachera – omawiamy jego stronę internetową oraz poszczególne elementy oferty.

bukmacher pzbuk bonus
Promocje, bonusy i opinie o PZbuk

PZBuk – strona internetowa bukmachera

Strona internetowa bukmachera PZBuk zlokalizowana jest pod adresem www.PZBuk.pl. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że jest ona bardzo przejrzysta oraz funkcjonalna. Jest ona pozbawiona niepotrzebnych elementów graficznych, które często pojawiają się u wielu bukmacherów online. Elementem wyróżniającym witrynę przygotowaną przez bukmachera PZBuk jest właśnie wysoki poziom przejrzystości i czytelności. 

Strona internetowa bukmachera posiada podobną budowę do innych stron pozostałych bukmacherów. Po lewej stronie witryny znajduje się standardowo ramka, w której ulokowana jest lista aktualnie dostępnych dyscyplin oraz wydarzeń z dziedziny sportu, które cieszą się największą popularnością. Na środku jest opis najważniejszych wydarzeń. Można tam również uzyskać dostęp do meczów na żywo oraz spotkań zaplanowanych na najbliższy okres czasu. Po prawej stronie zlokalizowany jest pusty kupon online – można go wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie – w dzień bądź w nocy.

bukmacher betclic bonus kod promocyjny
Betclic kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Elementem, który decyduje o tak dużej popularności obstawiania zakładów bukmacherskich za pomocą internetu, jest właśnie fakt, że można je realizować zarówno w dzień, jak i w nocy – przez 24 godziny na dobę. Nie trzeba również wychodzić z domu. Wygoda w dzisiejszych czasach pełni dla typerów bardzo dużą rolę, dlatego też bardzo dobrze, że powstaje tak duża liczba firm bukmacherskich oferujących swoje usługi za pośrednictwem internetu. Pod kuponem online znajduje się lista drużyn sportowych, które w danym okresie czasu sponsoruje PZBuk.

Bardzo mocno widocznym elementem witryny jest banner, na którym znajduje się napis „Zarejestruj się!” – dzięki niemu każda osoba zainteresowana utworzeniem konta u tego bukmachera bez żadnych problemów będzie mogła utworzyć u niego konto. Strona przygotowana przez bukmachera PZBuk jest wykonana w sposób bardzo profesjonalny – widać ze pracował nad nią sztab ekspertów, którzy wiedzą, czego oczekują typerzy online. 

Promocje u bukmachera PZBuk

Niestety, mocno zawiodą się osoby, które liczą na to, że bukmacher PZBuk posiada szeroką liczbę promocji dla swoich użytkowników. Pod względem promocji dla nowo zarejestrowanych typerów liczba promocji jest na naprawdę niskim poziomie. Jeśli bukmacherowi PZBuk zależy na pozyskaniu szerokiego grona klientów, powinien z całą pewnością popracować nad dopracowaniem swojej oferty zakładów online. Gorąco go do tego zachęcamy!

Darmowy zakład 60 złotych w PZBuk

Tak naprawdę jedyną ofertą promocyjną skierowaną do nowo zarejestrowanych użytkowników bukmachera PZBuk, jest promocja „Darmowy zakład 60 złotych”. Jakie są zasady otrzymania tego darmowego zakładu? Okazuje się, że bardzo proste. By móc z niej skorzystać, należy oczywiście najpierw założyć tam konto. Potem trzeba zagrać zakład opiewający na kwotę minimum 50 złotych, którego kurs będzie wynosił minimum 2,0. Jeśli spełnimy te warunki, to przy kolejnym logowaniu w PZBuk w zakładce „Darmowy zakład” będziemy mogli obstawić całkiem darmowy zakład wielokrotny, który będzie opiewał na kwotę 60 złotych, zaś jego kurs minimalny będzie musiał również wynosić 2,0.

Istotna informacja, która zadowoli nowych użytkowników PZBuk, jest taka, że tym darmowym zakładem nie trzeba dodatkowo obracać. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że przytłaczająca większość bukmacherów online oferuje znacznie lepsze promocje na start.

Poprzedni artykułPolski bukmacher Totalbet opinie, oferta zakładów, bonusy
Następny artykułDlaczego warto obstawiać sport u bukmacherów online?
Ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce. Darmowe bonusy bukmacherskie i promocje bez depozytów. Opinie o najlepszych bukmacherach internetowych w Polsce. Zakłady bukmacherskie legalnie.