Każdy gracz zakładów bukmacherskich stara się wygrywać jak najwięcej, jednakże z drugiej strony niewielu z nich dba o to, aby zdobywać nową wiedzę o zakładach bukmacherskich. Dlatego też dziś przedstawimy ci najnowsze porady odnośnie zakładów w 2020 roku!

Porady bukmacherskie – zbiór na 2020 rok

Ustaw limit na zakłady

To częsty błąd popełniany przez początkujących – a nawet I niektórych bardziej doświadczonych graczy. Jeśli tak naprawdę nie zorientujesz się, ile wydałeś pieniędzy, wydasz ich po prostu zbyt dużo. Nikt tak naprawdę nie chce czekać do następnej pensji i po prostu jeść same ziemniaki do tego czasu, prawda? Dlatego, jeśli grasz za pośrednictwem aplikacji bukmacherskiej – większość z nich ma wbudowane opcje ograniczania zakładów, więc warto z nich skorzystać.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Brak zdobywania nowej wiedzy

Wielu graczy obstawia zakłady sportowe bez podstawowej wiedzy na temat zakładów sportowych, dlatego często trudno jest im zauważyć, jak trudny jest buk do pokonania. W końcu nie jest do końca słuszne myślenie, że znajomość określonego sportu wystarczy, aby z powodzeniem obstawiać. Niestety, jeśli chcemy coś wygrać, musimy niestety mieć dużą wiedzę na temat obstawiania. Na szczęście ten błąd jest łatwy do rozwiązania, ponieważ wystarczy zacząć czytać książki o zakładach lub oglądać filmy o typach bukmacherskich, które pomogą Ci zminimalizować straty na wczesnym etapie kariery bukmacherskiej.

W końcu, jeśli nie postawisz odpowiednio na wybrane wydarzenie sportowe, nie tylko zmarnujesz swój bonus bukmacherski, ale także wykorzystasz środki, które teoretycznie powinieneś pomnożyć. Ponadto pamiętaj, aby zawsze uważać, aby nie ekscytować się grami bukmacherskimi. Dzięki temu poczujesz, że nie chcesz w przyszłości obstawiać, ponieważ na początku jest bardzo prawdopodobne, że większość Twoich zakładów będzie przegrana, dopóki nie zdobędziesz wystarczającego doświadczenia, aby wiedzieć, które typy zostały odrzucone.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

U bukmachera łatwiej jest przegrać niż wygrać

Przy obstawianiu zakładów bukmacherskich zawsze należy pamiętać, że u buka każdy przegrywa – nawet jeśli wygra, buk po prostu zablokuje jego konta. Poza tym wielu graczy popełnia ten błąd, po prostu chcesz „odzyskać” po nieudanym zakładzie To bardzo niebezpieczny błąd, ponieważ jeśli nie mamy ustalonego budżetu, możemy w rzeczywistości dużo stracić u buka. Dlatego nawet jeśli wykonałeś poprawną analizę zakładów – i myślisz, że wszystko idzie po swojemu – pomyśl dwa razy, ponieważ lepiej przeanalizować, co poszło nie tak, niż po prostu przełamywać się przez przegrane.

Baw się dobrze

Na początku swojej kariery typerskiej I tak zapewne nie wygrasz zbyt wielu zakładów, dlatego też lepiej będzie, jeśli nauczysz się tym nie przejmować. W końcu jeśli zamierzasz denerwować się na każdą porażkę, to zdecydowanie lepiej będzie, jeśli zmienisz hobby.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski – czyli jak obstawiać zakłady online?
Następny artykułDlaczego zakłady bukmacherskie są tak emocjonujące?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.