Największy polski bukmacher wraz z rosnącymi wpływami coraz więcej środków przeznacza również na wspieranie polskiego sportu. STS udziela się przy tym na wielu szczeblach, wspierając kluby z różnych dyscyplin i poziomów rozgrywkowych. Firma z siedzibą w Katowicach jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski oraz głównym sponsorem Jagiellonii Białystok.

sts zakłady bukmacherskie
Bukmacher STS inwestuje w Polski sport

Ekspansja zakładów bukmacherskich STS

Polski bukmacher STS aktywnie wspiera także Lecha Poznań, Pogoń Szczecin, Koronę Kielce, Cracovię Kraków, Górnik Zabrze (wszystkie kluby występują w piłkarskiej Lotto Ekstraklasie) oraz Asseco Resovię (siatkarska PlusLiga), Vive Targi Kielce (piłka ręczna), Anwil Włocławek (koszykówka), KSW (walki w formule Mixed Martial Arts) a nawet inwestuje we wspieranie dynamicznie rozwijającego się esportu.

Tak szeroko zakrojona akcja sponsorska to efekt wieloletniego budowania pozycji firmy na polskim rynku, która rokrocznie zwiększa swoje przychody mogąc tym samym coraz więcej środków przeznaczać również na promocję. Na takiej współpracy zyskują rzecz jasna wszystkie strony – kluby zyskują środki finansowe niezbędne w codziennym funkcjonowaniu i realizacji ambicji sportowych, firma natomiast umacnia swoją pozycję pod względem marketingowym.

bonus za darmo w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Już od wielu lat zresztą marka STS jest najbardziej rozpoznawalna jeśli chodzi o bukmacherów działających na polskim rynku. Aktywny udział firmy w kampaniach promocyjnych czy akcjach marketingowych przy okazji różnego rodzaju wydarzeń sportowych (zarówno na szczeblu ligowym jak i międzynarodowym) sprawia, że coraz więcej kibiców czy sympatyków sportu decyduje się skorzystać z jej usług mając do dyspozycji najnowocześniejsze rozwiązania, szeroką ofertę spotkań i atrakcyjne kursy oraz promocje powitalne dla nowych graczy.

Kwestia ekspansji na zagraniczne rynki jakiej niedawno podjął się STS była w tym przypadku również kwestią czasu. Polski rynek stał się bowiem za mały dla zakładów bukmacherskich STS, która ma aspiracje stawić czoła największym światowym gigantom docierając ze swoją ofertą do zagranicznych konsumentów. Kolejne polskie podmioty powinny podążać w tym samym kierunku co wyjdzie z pożytkiem dla całego środowiska sportowego w naszym kraju.

Większe przychody bukmacherów to większa szansa na lukratywne umowy sponsorskie dla ligowych klubów, dobrym przykładem może być angielska Premier League gdzie za same prawa telewizyjne płaci się klubom setki milionów funtów nie mówiąc o kontraktach sponsorskich.

Poprzedni artykułJak grać u bukmachera żeby wygrać?
Następny artykułAktualne promocje bukmachera Fortuna
Ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce. Darmowe bonusy bukmacherskie i promocje bez depozytów. Opinie o najlepszych bukmacherach internetowych w Polsce. Zakłady bukmacherskie legalnie.