Jest bardzo dużo osób które uwielbiają typować zakłady akumulowane, ponieważ można wygrać bardzo dużo za niewielki wkład – aczkolwiek to też niesie za sobą duże ryzyko, ale o tym zaraz. Zapraszamy do artykułu!

Plusy i minusy zakładów akumulowanych

Plusy zakładów akumulowanych

Na początku pierwszym ogromnym plusem jest to, że na zakładach akumulowanych istnieje bardzo dużo możliwości obstawiania. Zasada co chcesz to bierz jest tutaj jak najbardziej trafna. Masz ochotę połączyć kupony z siatkówką, MMA i piłką nożna? Żaden problem. Warto pamiętać, że zakłady AKO można łączyć tylko z innymi wydarzeniami. Drugim dużym plusem to olbrzymie wygrane. Z bardzo małej kwoty można wyciągnąć naprawdę porządne pieniądze. Na prosty przykładzie obstawiając powiedzmy 20 zł, można wygrać z danego zakładu nawet 2000 zł. Oczywiście jest to możliwe pod warunkiem gdy wszystko pójdzie po naszej myśli.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Emocje w zakładach sięgają zenitu

Następnym plusem zakładów akumulowanych jest to, że emocje podczas ich realizacji potrafią sięgnąć zenitu, a poziom adrenaliny wzrasta momentalnie. Każdy kolejny mecz z kuponu będzie sprawiał, że poziom adrenaliny i emocji będzie sięgał sufitu, a przy wszystkich udanych meczach ten ostatni będzie po prostu nie do wysiedzenia. Nie dodając tutaj, że trafiając kupon w takim zakładzie zostaniesz znienawidzony przez legalnych bukmacherów, ponieważ ich zadaniem jest zatrzymać twój depozyt i już go tobie nie oddawać, lecz jeśli Ci się poszczęści będziesz mógł naprawdę wyciągnąć od buka niezłe pieniądze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Minusy zakładów akumulowanych

Na zakładach akumulowanych kursy rosną z minuty na minutę za poszczególne zakłady, ale czym więcej do naszego zakładu dodamy tym większe prawdopodobieństwo na nie powodzenie go. Podamy to na bardzo prostym przykładzie, jeśli na wygranie zwykłego zakładu mamy szansę 50/50, to przy dodaniu każdego kolejnego do tego zakładu nasze szansę na powodzenie będą się najzwyczajniej w świecie zmniejszać. Typując przykładowo dziesięć zakładów jednocześnie – nasze szanse na wygraną wyniesie 0,00156%, gdyż wszystkie mecze które obstawiliśmy muszą być wygrane, a to nie zawsze może być takie proste.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Betfan – co warto o nim wiedzieć?
Następny artykułWielki finał Euro2020
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.