Aby ograć bukmachera – trzeba się naprawdę postarać. Przede wszystkim, trzeba w to włożyć odpowiednio dużo czasu, serca oraz nauki. Może i brzmi to dość męcząco, ale w końcu zarabianie pieniędzy na tym, co się kocha robić to chyba najlepsza część naszego życia, czyż nie? Dlatego też dzisiaj prezentujemy wam poradnik – najlepsze sposoby na to – aby ograć bukmachera!

Jakie są najlepsze sposoby na ogranie bukmachera?

Zdobądź odpowiednie doświadczenie

Bez zdobycia odpowiedniego doświadczenia – nie będziemy w stanie nigdy ograć bukmachera. Dlatego też ważne jest to, aby odpowiednio przygotować się do typowania zakładów bukmacherskich – jednym sposobem na to jest zdobycie odpowiedniego doświadczenia pod kątem typowania wyników – możemy zacząć od obstawiania poprzez wykorzystanie odpowiednich bonusów bukmacherskich – które być może zapewnią nam środki do typowania bez wykorzystania naszych prywatnych pieniędzy.

Jednym z takich bonusów – jest na pewno freebet bukmacherski – polega on mniej więcej na tym, że dany legalny bukmacher oferuje nam takowy bonus, (jeśli nie jest on darmowym freebetem to musimy dokonać odpowiedniej wpłaty na nasze konto) – i możemy za niego obstawiać wybrane (bądź dowolne) dyscypliny sportowe u takowego bukmachera. Naturalnie musimy pamiętać tutaj o przeczytaniu regulaminu, ponieważ firmy bukmacherskie nie są ,,w ciemię bite” – dlatego też musimy sprawdzić, co należy zrobić aby po wygranej te środki otrzymać. Najczęściej jest to jednak kilkukrotny obrót bonusem – co łopatologicznie rzecz ujmując oznacza że musimy obstawić kilka razy zakład właśnie tymi środkami.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Znajdź kolegów ,,od typowania”

Dobre miejsca na znalezienie takowych znajomości, to albo stacjonarne punkty bukmacherskie – albo fora o tematyce bukmacherki. Naturalnie oba miejsca mają swoje zalety i wady, do zalet stacjonarnych punktów można zaliczyć to, że kontakt z drugą osobą będzie bardziej ,,naturalny” – jednakże musimy pamiętać o tym, że takie punkty mają określone godziny urzędowania. Jeśli chodzi o internet – to ogromnym plusem jest ilość kontaktów, jakie możemy uzyskać – jednakże jest również większa szansa na to, że wśród tych znajomych, znajdą się naciągacze i oszuści.

Mimo powyższych wad i zalet – ten sposób ma ten plus, że obstawiając wraz ze znajomymi, mamy potencjalnie większe szanse na to, aby nasze typy były prawidłowe, z racji tego że ,,co dwie głowy – to nie jedna” – a więc zauważenie pewnych szczegółów lub informacji może się okazać instrumentalne przy obstawianiu danego zakładu.

Zacznij od małych kroków

Typowanie zakładów ,,po mału” – jest odpowiednim podejściem do tematu, jeśli chcemy ograć bukmachera, ponieważ obstawianie zakładów za połowę naszego majątku, podczas gdy nie mamy w ogóle pojęcia jak obstawiać, jest niezbyt mądrą zagrywką, czyż nie? Dlatego też, stawianie małych ,,kroczków” – do przodu powinno być naszym głównym celem.

Rozpoczęcie typowania, kiedy nie mamy doświadczenia, powinno się odbyć od jak już wcześniej wspominaliśmy, od darmowych bonusów. Następnie powinny to być ,,pewniaki” – czyli pewne typy – (nie należy tu z nimi przesadzać, ponieważ dwa-trzy takie typy powinny wystarczyć) a następnie, powinniśmy przejść do obstawiania ,,właściwego” – podpieranego naszą własną analizą sportową.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPorady i ciekawostki o zakładach bukmacherskich
Następny artykułLegalni bukmacherzy – poradnik
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.