Na starcie możemy powiedzieć, że na pewno to nie jest przyjemne zajęcie, dla osób które nie lubią się przykładać do czegoś, poza tym aby odnosić sukcesy w typowaniu zakładów sportowych potrzebujemy być systematyczni oraz dobrze usytuowani mentalnie. No ale przecież nic na tym świecie nie jest dosłownie ,,czarno-białe” – dlatego też mamy dla was poradnik, jak być dobrym typerem – już od początku!

Jak nowi typerzy mogą zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Zacznij od piłki nożnej!

Obstawianie piłki nożnej u bukmacherów, nie jest skomplikowanym precedensem. Wynika to z kilku prostych powodów, mianowicie – piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie. (Jest numerem jeden, jeśli chodzi o sporty globalne), a co za tym idzie, mnóstwo osób interesuje się futbolem, na bieżąco śledzi rozgrywki ligowe i międzynarodowe. Wśród nich są oczywiście osoby obstawiające wyniki u bukmacherów. Piłka nożna wzbudza ogromne emocje w prawie każdym kraju, (za wyjątkiem Stanów Zjednoczonych). W Polsce, jak i w całej Europie każdy dzieciak miał do czynienia z piłką nożną i z mniejszym lub większym powodzeniem próbował pokazać swoje umiejętności w szkole czy na podwórku. Stąd też w dorosłym życiu, wielu graczy uważa się za znawców i fachowców od piłki nożnej, bo przecież kiedyś w nią sami grali. Drugim czynnikiem, niewątpliwie wpływającym na ogromną popularność zakładów piłkarskich u bukmacherów jest fakt, że obecnie sezon rozgrywek futbolowych trwa cały rok, a ponieważ dobre firmy bukmacherskie mają w ofercie zakłady na praktycznie wszystkie ligi świata, umożliwia to zawieranie zakładów na piłkę nożną przez 365 dni w roku. Kolejną rzeczą, która ma wpływ na to, że piłka to ulubiona dyscyplina typerów, jest ogromna ilość zakładów dodatkowych na jedno zdarzenie.

sts bonus betgames bez depozytu
sts bonus betgames bez depozytu

Zdobycie doświadczenia to podstawa

Łatwiej jest obstawiać wyniki dyscyplin, w których mamy własne doświadczenie niż sportów, które znamy jedynie z telewizji. Dlatego też, jeśli uprawialiśmy na przykład tenisa, to powinniśmy pomyśleć o obstawianiu zakładów bukmacherskich na tenis właśnie. Zapytacie – po co nam to doświadczenie? Otóż jest ono nam niezbędne, do przewidywania wyników danego spotkania. Każdy chyba założył się z kimś (na przykład kolegą) o coś (najczęściej jednak zapewne były to zakłady ,,o przekonanie”) – i co wtedy robiliśmy? Staraliśmy się przewidzieć, co się stanie, nieprawdaż? Tak samo jest przy zakładach bukmacherskich – tylko że tu zamiast kolegi mamy firmę bukmacherską, a zamiast ,,przekonania” – prawdziwe pieniądze.

Zanim obstawisz – zobacz jak inni obstawiają

Ta opcja jest dostępna tak naprawdę tylko dla ludzi, którzy posiadają ,,bukmacherskich kolegów” (czyli osoby które obstawiają już od dłuższego czasu). Jak znaleźć takie osoby? Otóż to o wiele prostsze, niż się wydaje, z racji tego że wystarczy, że pójdziemy do dowolnego bukmacherskiego punktu naziemnego – na pewno znajdzie się tam kilka osób, którzy będą nawet same nam pokazać jak się typuje. W końcu każdy chyba jest podekscytowany, kiedy w naszym życiu pojawia się osoba, która chce robić to samo co my, czyż nie?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak ograć bukmachera na zakładach sportowych?
Następny artykułCo musisz zrobić, jeśli chcesz wygrywać na zakładach bukmacherskich?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.