Internet jest uznawany w dzisiejszych czasach za ,,drugi świat” w którym żyjemy. Jednym z takich miejsc w tym naszym ,,drugim świecie” są również fora bukmacherskie, na których można spotkać w dzisiejszych czasach przeróżne osoby. Niektóre przyjaźnie nastawione, niektóre nie. Czy jednakże fora bukmacherskie to internetowa dżungla?

Fora bukmacherskie – czyli internetowa dżungla?

Naciągacze zakładów bukmacherskich – lepiej trzymać się od nich z daleka

Nasz świat nie jest zbyt przyjaznym miejscem, na każdym kroku naszego życia czyhają na nas niebezpieczeństwa. No ale nie zamierzamy tutaj sprawić, żeby wasz dzień był gorszy, jedyne co chcemy uczynić to przestrzec was przed naciągaczami na forach bukmacherskich. Są to osoby, które starają się wykorzystać nas finansowo, nie dając nic w zamian. Każdy, kto stąpa po tej ziemi dłużej niż piętnaście bądź dwadzieścia lat, na pewno spotkał się kiedyś z naciągaczem. Nawet w dzieciństwie, chyba każdy znał kogoś, kto starał się od kogoś (być może nawet od nas) ,,wydębić” cukierki, bądź drugie śniadanie.

Doświadczeni gracze zakładów bukmacherskich – czyli ktoś, za kogo naciągacze chcą uchodzić

Typerzy o odpowiednich talentach spokojnie mogą się nazywać ,,dobrymi” bądź nawet ,,wybitnymi”. Jakie są cechy dobrego typera? Otóż odpowiedź jest prosta, muszą być to osoby z doświadczeniem w sporcie, który obstawiają, oprócz tego sporym plusem jest umiejętność zachowania zimnej krwi oraz analityczny umysł. Te osoby zazwyczaj chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami, lubią również pomagać nowym typerom, nie żądając żadnej kompensaty za swoją pomoc. Oczywiście narysowaliśmy tu obraz typera idealnego a wiadomo, że nie ma w życiu istnień idealnych, dlatego starajcie się wziąć to co piszemy tutaj z tak zwaną ,,odrobiną soli” czyli po prostu chcemy, żebyście to luźno zinterpretowali.

Trolle – każdy może nim być

,,Trolling” – czyli tak zwane ,,robienie kogoś w bambuko” jest popularnym sposobem na rozrywkę w internecie. Bukmacherskie fora nie są od tego wyjątkiem, każdy, od nowego gracza aż po samą wierchuszkę może być trollem, dlatego zawsze należy pamiętać, aby traktować zasadę ograniczonego zaufania w internecie. A co takiego robi troll? Mianowicie główną jego aktywnością na forach bukmacherskich, jest próba wprowadzenia w groźny (bądź niegroźny, zależy od rodzaju trolla) błąd, przez co osoba która została zrobiona w balona uchodzi za niepoważną. Coś w rodzaju naciągacza, ale mniej groźnego, ponieważ bardzo rzadko motywem ich działania są pieniądze.

Nowy narybek – czyli ,,nie wiem – ale się wypowiem”

Oczywiście na forach bukmacherskich istnieje też kategoria ludzi, którzy dopiero co zaczęli swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, i nie mają zielonego pojęcia o tym rodzaju aktywności, dlatego wchodzą na fora bukmacherskie, aby się co nieco o tym dowiedzieć. Często również przechodzą na fora z poradników bukmacherskich. Najczęściej jednak po jednym udanym typie ,,zjadają” oni wszystkie rozumy, przez co uważają się za najlepszych typerów na świecie, próbując się chwalić przez innymi ,,jakie to oni sukcesy nie odnoszą”. Łatwy cel dla trolli i naciągaczy.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy warto typować zakłady u bukmachera?
Następny artykułZakłady specjalne – czyli wpływamy na kontrowersyjne wody
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.