Rodzice w dzisiejszych czasach zawsze grzmią na swoje dzieci, aby odeszły od komputerów, podczas gdy większość z nich stara się zostać światowej klasy sportowcami na ligach e-sportowych, aby pławić się później w pieniądzach, jak ryba w wodzie. Ale czy na e-sporcie w zakładach bukmacherskich można naprawdę zarobić?

E-sport – poradnik bukmacherski

E-sport a odzew społeczeństwa

Większość starszego pokolenia nie lubi elektronicznych sportów, argumentują to tym, że siedząc przed komputerem dzieci zamiast bawić się, po prostu się degenerują. Nie uprawianie normalnego sportu, prowadzi te dzieci do otyłości w dorosłym życiu i do zwiększonego ryzyka na choroby. Młodzi wiekiem patrzą na to inaczej, uważają gry komputerowe za zabawę, dzięki której niezależnie od pogody mogą bawić się cały czas, oraz za taką rzecz, dzięki której mogą znaleźć nowych znajomych z całego świata, co może prowadzić nawet do przyjaźni na całe życie. Jeśli jednak mowa o najmłodszych, to nadal szkolnych korytarzach można usłyszeć rozmowy na tematy drużyn sportowych, jednak w większości chodzi tu głównie o sporty elektroniczne.

sts bonus betgames bez depozytu
sts bonus betgames bez depozytu

A co jeśli chcemy osiągnąć sukces w normalnym sporcie?

Aby osiągnąć sukces w tradycyjnych sportach, potrzebne są lata treningów oraz łut szczęścia, ponieważ musimy mieć również naturalne predyspozycje, aby cokolwiek osiągnąć. W wypadku gier komputerowych, wystarczy nam jedynie komputer obsługujący naszą ulubioną grę, trochę czasu oraz talentu i jesteśmy w stanie zdobywać pierwsze miejsca w turniejach. Wielu młodych ogląda też mecze swoich ulubionych drużyn sportów wirtualnych, a nawet myśli o tym, aby w przyszłości dołączyć lub stworzyć profesjonalną drużynę e-sportową. Istnieje również nieco inna grupa ludzi zainteresowana grami online, są oni w różnym wieku, ale łączy ich kilka czynników. Posiadają dużą wiedzę związaną z e-sportem, mają lat 18 lub więcej, oraz preferują szybki zarobek. Są to osoby, które lubią obstawiać zakłady bukmacherskie na e-sport.

Zarobek na wirtualnych sportach?

Każdy chce zarobić, ale nie trzeba być członkiem profesjonalnej drużyny e-sportowej, aby zarabiać na e-sporcie. Istnieje wiele ról na rynku wirtualnym, takie jak trener drużyny e-sportowej, psycholog czy doradca taktyczny w grach online.

 Ale niestety nie każdemu pasuje przecież taka opcja, dlatego skupmy się na obstawianiu turniejów e-sportowych u bukmacherów. Jeśli jesteśmy odpowiednio przygotowani, mamy wiedzę na temat danej gry oraz wiemy jak obstawiać, zarobienie dużych pieniędzy u bukmachera nie będzie dla nas trudne. Ciężko jest podać dokładne kwoty jakie można zarobić, wszystko zależy od kursu czy rodzaju zakładu jaki postawiliśmy na dane spotkanie e-sportowe. Wiadomo jednak, że wygrane w tej kategorii sportowej nie są małe.  Dlatego zanim zaczniemy obstawiać, powinniśmy się odpowiednio do tego przygotować! Dobrym sposobem na to jest czytanie poradników bukmacherskich, bądź też po prostu ogrywanie tytułów, które zamierzamy obstawiać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułE-sport w zakładach bukmacherskich
Następny artykułJakich błędów powinniśmy się wystrzegać obstawiając zakłady na sport?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.