Legalnie działający bukmacherzy oferują użytkownikom różne wydarzenia do obstawiania. Można grać kursy niskie, średnie, a nawet bardzo wysokie. Im kurs jest niższy, tym większa szansa na to, że wejdzie. Z drugiej strony nie powinno się grać zbyt niskich kursów – przynajmniej, jeśli chodzi o single. Dlaczego? Co sprawia, że zawodowcy odchodzą od takich rozwiązań?

obstawianie niskich kursów
Czy opłaca się obstawianie niskich kursów bukmacherskich?

Mała rentowność

Takie kursy niestety nie dają szansy na spore zarobki. Rentowność jest na opłakanym poziomie. Poza tym legalnie działający bukmacherzy, którzy otrzymali licencje od Ministerstwa Finansów, muszą też odprowadzać podatek. Wobec powyższego, kurs 1.40 nie oznacza, że na czysto wygracie 4 PLN (zakładając stawkę 10 PLN i pozytywne rozstrzygnięcie zakładu). Będzie to niestety nieco mniej. To sprawia, że gra takich kursów na dłuższą metę budzi naprawdę dużo wątpliwości.

Aby można było systematycznie wygrywać pieniądze i powiększać stan swojego konta, trzeba posiadać naprawdę bardzo dużą skuteczność na takich właśnie kursach. Niektórzy grają płaską stawką kursy powyżej 2.00. Tutaj trzeba mieć skuteczność około 50%, aby wychodzić na swoje. W tym przypadku skuteczność musi być natomiast zdecydowanie wyższa.

bonus sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Faworyci też lubią zawodzić

Niektóre początkujące osoby często grają single i wybierają tego typu kursy poniżej 1.40. Mają przekonanie, że na dłuższą metę im się to opłaci. Myślą, że faworyt na pewno ich nie zawiedzie. Wyniki pokazują, że niespodzianki zdarzają się naprawdę bardzo często. Nie tak dawno Manchester City przegrał u siebie z Crystal Palace, Bayern Monachium na wyjeździe z Bayerem Leverkusen itd. Straty punktów na swoim koncie zapisały też w tym sezonie Barcelona, Real Madryt, Liverpool – i to kilka razy.

To pokazuje, że nawet największym gigantom przydarzają się wpadki. Nie tylko w piłce nożnej, ale w całym sporcie. Granie kursów poniżej 1.40 tylko na pierwszy rzut oka wydaje się bezpieczne. Jeśli natomiast przydarzy wam się potknięcie, to musicie wygrać kilka kolejnych kuponów z rzędu, aby odrobić to i wyjść na swoje. Właśnie dlatego napisaliśmy, że przy tym sposobie gry skuteczność musi być naprawdę na wysokim poziomie.

Kiedy takie kursy mogą być brane pod uwagę?

W niektórych przypadkach można jednak zastanowić się nad takimi kursami. Każdy typ musi być jednak bardzo starannie przeanalizowany. Po to, aby mieć pewność, że rzeczywiście warto zagrać relatywnie niewielkie kursy. Takie zakłady mogą służyć jako podbicie kuponu ako. To również ciekawa alternatywa dla ludzi, którzy dysponują bardzo dużym kapitałem. Są osoby, które grają single za bardzo duże pieniądze. Wybierają relatywnie niewielkie kursy. Nie mają 100% pewności, że wygrają. Statystyki utwierdzają ich jednak w przekonaniu, że tak się właśnie stanie.

To pokazuje, że nie można całkowicie skreślać takich kursów, chociaż trzeba je stosować wyłącznie w określonych sytuacjach. Opieranie swojej strategii tylko na takim sposobie gry nie jest dobrym podejściem. Eksperci przekonują, że takie niskie kursy powinny być grane tylko raz na pewien czas, kiedy zawodnik jest po prostu praktycznie pewny, że kupon mu wejdzie.

Następny artykułSystem bezpiecznego podwajania
Ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce. Darmowe bonusy bukmacherskie i promocje bez depozytów. Opinie o najlepszych bukmacherach internetowych w Polsce. Zakłady bukmacherskie legalnie.