Naturalnie mimo iż firmy bukmacherskie to zazwyczaj ogromne korporacje, to i tak błędy zdarzają się od czasu do czasu. Jak więc je wykorzystać? Czy w ogóle możesz z nich korzystać? O tym dowiesz się już za moment!

Błędy bukmacherów, które możesz wykorzystać

Pomyłki na kursach bukmacherskich

Najczęstszym błędem popełnianym przez buków jest złe ustalanie kursów na określone wydarzenia. Szanse na tysiąc wydarzeń zmieniają się kilka razy na minutę, więc gracze się spieszą. Gracz, który tylko czeka na taką okazję, może od razu to wykorzystać – bo w końcu o to chodzi, aby wygrywać z bukmacherem, prawda? Pamiętaj, że bukmacherzy będą popełniać różnego rodzaju błędy kursowe tylko od czasu do czasu. Taki błąd bukmachera jest ukochaną okazją do zarobku każdego gracza i jest on całkowicie legalny – więc istnieje mała szansa na to, że legalny bukmacher cofnie ten kurs i nie wypłaci ci wygranej.

Naturalnie kolejną kwestią jest to, że istnieją wyjątki od tej reguły. W końcu zdarzają się takie sytuacje, gdzie zamiast kursu 1.60 – kurs będzie wynosił na przykład 6.10. Po pierwsze, jest to oczywisty błąd ludzki lub system działa nieprawidłowo, więc nie warto korzystać z tego typu ,,promocji”. Możesz być pewien, że niezależnie od wyniku meczu, Twój zakład zostanie rozliczony już po korekcie, po poprawnym kursie. Gorzej, jeśli dodasz takie wydarzenie do wielu kuponów AKO. Wtedy może się okazać, że mimo iż udało ci się jakimś cudem wygrać wszystkie twoje zakłady, to i tak bukmacher może zwrócić twój kupon i nie wypłacić wygranej.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Różne kursy na te same wydarzenia

Nawet najlepsi bukmacherzy często popełniają powszechny błąd. W tym przypadku nie można spodziewać się błędów większych niż kilka procent, ale nawet te drobne sprawy należy przekazać na konto naszego gracza, a nie buka, co zawsze jest lepsze. Z jakiegoś powodu bukmacherzy często oferują zupełnie inne kursy na pozornie ten sam zakład i nie jest grzechem skorzystanie z tego wyższego zakładu.

Źle rozliczone kupony

W dzisiejszych czasach nowe firmy bukmacherskie pojawiają się bardzo szybko, a teraz z powodu pandemii koronawirusa – po masowych zwolnieniach bukmacherzy będą zmuszeni zatrudniać dość przypadkowych ludzi bez odpowiedniego przeszkolenia. Nic dziwnego więc, że niekompetentni pracownicy pracujący w biurze obsługi klienta, będą popełniać błędy. Jeśli masz szczęście, rozwiązują brakujące kupony według twoich upodobań, a innym razem zaklasyfikują dopasowanie jako błąd. Taka sytuacja nie jest powszechna i rzadko zdarza się u najlepszych bukmacherów internetowych, ale należy mieć świadomość, że jest to możliwe i być na bieżąco z takimi trendami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oszustwa

Tak, czasem i bukmacherzy oszukują – i bardzo często sytuacja wymaga skargi, bądź też nawet zwrócenia uwagi ogółu społeczności na ten problem – wtedy zazwyczaj bukmacherzy uginają się pod naporem, i wypłacają należne, chociaż nie zawsze tak się dzieje. Jednakże jeśli grasz u legalnych, Polskich bukmacherów, możesz być pewien, że takie sytuacje nie będą miały miejsca.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy korzystanie z rankingów bukmacherskich jest opłacalne?
Następny artykułMarża bukmacherska – na czym ona polega?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.