Jak sama nazwa mówi – chodzi tutaj o karty. Naturalnie Totalizer Sportowy wciąż posiada monopol na większość gier hazardowych, ale od tamtego czasu, kiedy została znowelizowana ustawa hazardowa trochę się zmieniło. Więc co betgames w STS ma w tym wspólnego?

Betgames w STS. Co to jest?

Poker, wojna, bakarat – wszystko legalnie przez internet u STS!

Serwis hazardowy Totalizatora Sportowego to na ten moment jedyne miejsce, gdzie można grać na wirtualnych automatach oraz innych grach hazardowych legalnie. Do tej pory tak samo było z kartami, ale w ich kwestii sporo się zmieniło na lepsze. Odkąd do oferty STS dodano zakładkę Betgames nikogo już szczególnie nie dziwi obstawianie kart. Poker STS czy po prostu karty u tego bukmachera cieszą się z dnia na dzień coraz większym zainteresowaniem typerów. Betgames STS to propozycja dla tych, którzy lubią granie w karty. Wszystko odbywa się w stu procentach legalnie, a typerzy mają nawet do wyboru kilka rodzajów rozgrywek.

Czy gry karciane u STS są legalne?

Gry karciane u STS oferowane są w stu procentach zgodnie z przepisami jakie obowiązują w naszym kraju, a wszystko ze względu na fakt, że Betgames to po prostu obstawianie rozgrywek, a nie granie w karty w sposób bezpośredni. Czym to się różni? Gracz gra tutaj na to, która ręka okaże się wygrana, a sam nie jest w posiadaniu żadnych wirtualnych kart. Na tej samej zasadzie co poker, działa w STS wojna oraz bakarat. Wszystkie gry przygotowane zostały w taki sposób, by zapewniały sto procent funkcjonalności, a zarazem były legalne.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Granie w pokera u STS

Sprawa nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się niektórym wydawać, wystarczy że :

– Otworzymy oficjalną stronę bukmachera STS, czyli wchodzimy na www.STS.pl. W górnym roku odszukujemy i klikamy “Betgames“

– Wybierzemy w co chcemy pograć. Do wyboru mamy pokera, wojnę lub bakarat. Tutaj decyzja już należy do nas. Kiedy na coś się zdecydujemy, klikamy przycisk.

– Nie pozostaje nam nic innego jak postawić pierwszy zakład na prawdziwe pieniądze. I gotowe!

 Jakie gry karciane są dostępne w STS online?

  • Wojna
  • Poker
  • Bakarat

Gracz w trakcie grania w karty obstawia czy jego karta/układ okażą się lepsze od tego, co znajduje się w rękach krupiera. Im większe prawdopodobieństwo wygranej, tym mniejszy kurs. Oczywiście, jak to zwykle bywa przy graniu u bukmachera, najwięcej można zarobić, sporo ryzykując! Aby grać w karty online w STS, trzeba posiadać darmowe konto na stronie bukmachera STS. Rejestracja zajmuje tylko chwilę, a wszystko sprowadza się do podania podstawowych danych. I teraz to, co bardzo istotne – weryfikacja w STS nie jest konieczna do tego, by obstawiać!

Aktualny bonus powitalny STS dla nowych graczy:

Rejestracja na www.STS.pl

Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bez depozytu 29 PLN

Premia za pierwszą wpłatę 100% do 1200 PLN!

UWAGA! Oferta na bonus powitalny 1200 PLN jest limitowana – nie zawsze musi być dostępna przez cały czas!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.