Fortuna to w naszym kraju jeden z najbardziej rozpoznawalnych podmiotów oferujących zakłady wzajemne na wydarzenia sportowe. Bukmacherzy w Polsce w ostatnim czasie otrzymali duże pole do popisu w związku z delegalizacją podmiotów prowadzących działalność w rajach podatkowych. W ten sposób rynek otworzył się na bardzo wielu klientów zainteresowanych obstawieniem zakładów bukmacherskich. Zaczęły pojawiać się nowe podmioty uzyskujące zgodę na prowadzenie takiej działalności od ministerstwa finansów. W związku z tym pojawiają się także działania promocyjne, które mają zachęcić klientów do tego, by grali właśnie w konkretnych firmach, unikając gry u konkurencji. W przypadku Fortuny bez wątpienia wielkim plusem jest przygotowana w przejrzystej formie, nowoczesna strona internetowa, której obsługa nie powinna sprawiać trudności. Dzięki temu wielu klientów z oferty właśnie tego podmiotu chętnie korzysta. Firma stara się również przygotowywać atrakcyjne oferty promocyjne, którymi chce przyciągać nowych klientów oraz zapewniać atrakcyjne warunki gry dla już zarejestrowanych gracz.

fortuna darmowe promocje i bonusy
Aktualna oferta promocji i darmowych bonusów u bukmachera Fortuna

Darmowy zakład w Fortunie na początek

Na początek gry w Fortunie każdy gracz może liczyć na różne promocyjne oferty, które mają zachęcić gracza do tego, by związał się z tą właśnie firmą. Dlatego w punktach Fortuna Klub Plus będzie można otrzymać 20 złotych na darmowy zakład. Dzięki temu pierwszy zakład będzie można zawrzeć bez dokonywania wpłaty. Dodatkowo firma proponuje dla klientów zakład bez ryzyka aż do 100 złotych. Można więc przygotować dowolny zakład AKO lub MaxiKombi i zgrać go, a kwota zakładu do 100 złotych zostanie zwrócona jeśli okaże się, że zakład zostanie przegrany.

Oprócz tego dla nowych graczy pojawia się trzecia propozycja a mianowicie Fortuna bonus od wpłaconego depozytu nawet do kwoty 1000 złotych. W przypadku pierwszej wpłaty na indywidualne konto w fortunie wpłata ta zostanie podwojona i stanie się tak do kwoty 1000 złotych. Dlatego gracz na początek dostaje opcję gry za dwa razy więcej pieniędzy niż zdecydował się wpłacić.

bonus za darmo w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy dla stałych graczy

Dbając o swoich klientów Fortuna stara się także przygotowywać atrakcyjne promocje dla swoich stałych graczy. Co jakiś czas można między innymi liczyć na zakład bez ryzyka. W takim przypadku w określonej przez Fortunę kwocie 20, 50 czy 100 złotych można zagrać zakład i w przypadku porażki pieniądze zostaną zwrócone na konto gracza. Charakterystyczne dla fortuny jest dynamiczne reagowanie na różnego rodzaju wydarzenia bieżące w sporcie.

Z okazji różnego rodzaju imprez mistrzowskich można liczyć na dodatkowe bonusy. W takim przypadku pojawiają się opcje zakładów bez podatku. Dzięki temu dodatkowo w obstawianym kuponie pojawić się może kurs 1,14, który podbija cały zakład i gwarantuje większą wygraną. Zazwyczaj działa to tak, że w danym zakładzie można zastosować ten dodatkowy kurs, jeśli w zakładzie pojawia się przynajmniej jedno zdarzenie związane z imprezą z powodu której taka promocja się pojawiła.

Promocje związane ze sponsoringiem Fortuny

Odkąd polskie firmy bukmacherskie mogą angażować się w sponsoring drużyn sportowych Fortuna chętnie to wykorzystuje sponsorując liczne kluby sportowe a także w formie tytularnej również I Ligę w piłce nożnej w naszym kraju. Dlatego w momencie inauguracji rozgrywek czy przy powrocie po okresie zimowym Fortuna przygotowuje promocje i bonusy dla osób obstawiających zakłady z meczy I ligi.

Pomysłów na działania promocyjne po stronie Fortuny jest więc całkiem sporo i jej klienci mogą liczyć na atrakcyjną ofertę dopasowaną do ich potrzeb i oczekiwań.

Poprzedni artykułPolski bukmacher STS inwestuje w sport
Następny artykułPolski bukmacher Totalbet opinie, oferta zakładów, bonusy
Ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce. Darmowe bonusy bukmacherskie i promocje bez depozytów. Opinie o najlepszych bukmacherach internetowych w Polsce. Zakłady bukmacherskie legalnie.